نتایج جستجو برای عبارت :

تصاحب

من او را از خودش هم گرفته بودم.
نمی خواستم او را به معنای عام تصاحب کنم.
تمام خواسته ام داشتنش بود.
می خواستم او را فقط برای خودم نگه دارم
و ذره ذره کشفش کنم.
هیچوقت تکراری نمی شد.
هر بار چیز جدیدی از میان حرف ها و رفتارش
کشف می کردم.
فکرش را بکن.
کسی که بارها توی کافه کنارت نشسته
و با تو شیرکاکائوی داغ خورده،
ناگهان بفهمی از شیرکاکائو و بوی مسخ کننده اش متنفر است.

معصومه باقری
امروز ذهنم درگیر "دوستی" بود. دوستی هایی که به شکل های مختلفی بین ما آدمها در جریانه و اتفاقاتی که برای این دوستی ها میفته: رشد میکنن، تکثیر میشن، رها میشن، میمیرن. دوست داشتم بیام و از دوستی هامون بنویسم که نوشته یانوشکا رو در مورد رابطه جدیدش خوندم و افکارم جهت تازه ای گرفت.
من اینجا نشسته م و به رابطه ام در هفت سال گذشته فکر میکنم، رابطه ای که بخوام صادقانه بگم نتونسته بودم تصاحبش کنم. اتفاقاتی که توی اون رابطه افتاد باعث شد من با تمام تلاشه
داستان آموزنده 

مردی در زمینی مشغول زراعت  بود و زمین بزرگی را تصاحب شده بود. فردی طمع کار و حیله گر هر روز بر  مزرعه مرد کشاورز نظری می داشت و هر چند وقت بر سر زمین با هم به جدال می پرداختند .
مرد طمع کار به آنچه که می داشت هیچ گاه قانع نبود . جدال او نه تنها با مرد کشاورز می بود . بلکه با دیگر اهالی  ده که کنار ملک او املاکی داشتند هم به جنگ و دعوا می انجامید و  از او راضی نبودند . 
او اب و املاک زیادی را در ده تصرف کرده بود و در هر همسایگی املاک خ
فلسفه و علت جنایت
« جنایت » به لحاظ لغت از ریشه « جن » است پس معنای لغوی آن جن زده گی تا سر حد فعالیت و به سر انجام رسیده گی می باشد لذا غایت جنون می باشد. جنون یعنی رسوخ جن در نفس آدمی. پس ھویت و اراده و ھوش و روح فرد بایستی در خویشتن نباشد و در جای دیگری مقیم شده و مسخّر گشته باشد در یک شی ( تلویزیون، کامپیوتر،اتومبیل…… ) و یا یک فرد دیگری (ھمسر یا معشوق). و امّا نفس خود آن شی یا فرد کجاست؟ در توست و تو را به تسخیر آورده است و  در جھت اھداف خود تحت فر
کاش این به اصطلاح غول های تکنولوژی دنیا یک دستگاهی هم اختراع میکردند با کار کرد نگارش افکار. مثلا یک دایره قد باتری ساعت مچی میچسباندیم روی گیجگاهمان و فرت و فرت متن تایپ شده بود که از چاپگرمان تحویل میگرفتیم. آنوقت بی شک عنوان پر کار ترین نویسنده سال را من تصاحب میکردم!
#فقط حیف که حفظ امنیت و مالکیت معنوی اش خیلی سخت میشد.
و اما تصاحب‌گری انسان.
به نظر می‌رسد که انسان‌ها سوای اینکه کدامشان خواسته یا ناخواسته، کی و چطور کم بیاورند یا نیاورند، تصاحب‌گرند یا تصاحب‌گر شده‌اند. اینطور که رنج می‌کشند تا مال خود کنند، آن‌هنگام لذت می‌برند و بعد به ملال می‌افتند. انگاری دلشان می‌خواهد یک لپ‌تاپ داشته باشند. پس رنج کشیده و به دستش می‌آورند و از تصاحب آن شیء لذت می‌برند. بعد از چندی که مدل‌های جدید و بهتر آمد به ملال فرو می‌روند. اینجا و اینجا قبلا ملال را شرح
متن آهنگ حس خوب مسعود مالمیر
 وقتی که تو رویای تو حبسم از فکر آزادی گریزونممن راز این احساس زیبا رو از برکت عشق تو میدونمانقد هوام بند نفس هاته حس میکنم لباتو رو گونه ممن سهم مو میگیرم از دنیا موهاتو میریزی روی شونه مابری نمیشه حال من با تو عشقت غمو از یاد من بردهداری تصاحب میکنی راحت قلبی رو که صدبار شکست خوردهوقتی نباشی میرم از دنیا دیوونه وار چشماتو دوست دارمپشتت به یه کوهه عزیزم من هرگز تورو تنهات نمیزارمابری نمیشه حال من با تو عشقت غمو
هیچ چیز بدتر از این نیست که یک وجود را به یک شیئ تنزل بدهی. و مالکیت یعنی این.
فقط اشیاء را می‌توان مالک شد.
با یک وجود می‌توانی ارتباط داشته باشی. می‌توانی عشقت را، شعرت را، زیبایی‌ات را،
بدنت را و ذهنت را شریک بشوی.
می‌توانی شریک شوی ولی نمی‌توانی معامله کنی. نمی‌توانی چانه بزنی.
نمی‌توانی زن یا مردی را تصاحب کنی.
ولی همه در روی زمین به همین کار مشغول هستند.
نتیجه همان تیمارستانی میشود که آن را سیاره‌ی زمین می‌خوانیم. مردم سعی دارندکه هم
رت ویزیت در برخوردهای رو در رو معمولا در اولِ مکالمه یا در انتهای آن به شما داده می شود . پس از تصاحب کردن این کارت، آن را فورا و بدون واسطه در کیف یا این که طراحی کارت ویزیت   جیبتان نیندازید، کمی آن را نگاه و چک نمایید و نظرتان را در خصوص آن به فرد پیش‌روی بگویید تا جلوه مطلوب و بهتری نزد او داشته باشید .
علت اینکه در اسلام دستور پوشش اختصاص به زنان یافته است این است که میل به خودنمایى و خودآرایى مخصوص زنان است. از نظر تصاحب قلبها و دلها... مرد شکار است و زن شکارچى، همچنانکه از نظر تصاحب جسم و تن، زن شکار است و مرد شکارچى. میل زن به خودآرایى از این نوع حس شکارچیگرى او ناشى مى‏شود.
این زن است که به حکم طبیعت خاص خود مى‏خواهد دلبرى کند و مرد را دلباخته و در دام علاقه به خود اسیر سازد. لهذا انحراف تبرّج و برهنگى از انحرافهاى مخصوص زنان است و دستور پو
توضیحات فایل:
پاورپوینت مدل تملک اهرمی LBO در ۱۳ اسلاید
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت مدل تملک اهرمی LBO در ۱۳ اسلاید که قابل ویرایش هم می باشد در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت تملک اهرمی LBO چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۲
تعریف تملک و ادغام :
امروزه بازار کنترل شرکت ها به تدریج عرصه فعالیت شرکت ها را به طور
فیلم انگل یا همان Parasite  محصول کشور کره حنوبی و تولید سال 2019 میباشد. این جوایز متعددی را در اسکار به دست آورد و توانست اولین فیلم غیرانگلیسی زبان باشد که جایزه اسکار بهترین فیلم را تصاحب کند.
برای دانلود فیلم در سه کیفیت 1080 ، 720 و 480 ادامه مطلب را مشاهده نمایید.
ادامه مطلب
_هربار که کسی وارد زندگیم می شد ،خلوتم رو ازم می گرفت و می خواست من رو به طور کامل تصاحب .
+می فهمم تو می خوای تا همیشه تنها بمونی .
_نه اینطور نیست ،تا همیشه تنها بودن خیلی ترسناکه ،دوست دارم کسی وارد زندگیم بشه که با وجودش خلوت هم داشته باشم ،جوری که انگار دارم با خودم زندگیم می کنم و اون طرف فقط جنسیتش فرق می کنه

مریم کریمی 
اسفند 1398

_هربار که کسی وارد زندگیم می شد،خلوتم رو ازم میگرفت و و میخواست من رو به طور کامل تصاحب کنه .
+می فهمم،تو میخوای تا همیشه تنها بمونی .
_نه اینطور نیست ،تا همیشه تنها بودن خیلی ترسناکه ،دوست دارم کسی وارد زندگیم شه که با وجودش خلوتم هم داشته باشم،جوری که انگار دارم با خودم زندگی میکنم و اون طرف فقط جنسیتش فرق میکنه.

مریم کریمی اسفند 1398
بهترین عطر زنانهقرن‌هاست که تصاحب کردن رایحه رز از گلبرگ‌های گل رز در اکثری از فرهنگ و تمدن‌ها رایج میباشد. نحوه‌های متعددی برای تصاحب کردن اسانس‌ها و روغن‌های طبیعی از گلبرگ‌های رز موجود هست که به آیتم استعمال شما بستگی داراست. شما می توانید گلبرگ‌های رز را با گلیسیرین مخلوط فرمائید تا عطر مرطوب و ملایم بسیار خوش‌عطری را صحیح نمایید یا این که آن را بدون واسطه به طور خویش تحت عنوان خوشبوکننده و تونر بزنید. او‌لین گام این میباشد که رو
از ساعات اولیه ی امروز، تماشاگر انتشار شایعه هایی از سوی برخی رسانه ها مبنی بر احتمال تصاحب اچ جای پا(HP) توسط زیراکس (Xerox) بودیم. داخل پی نشر شایعه های موردبحث، اچ اثر ساعاتی پیش بیانیه ای را به رخ عمومی منتشر و اطلاع دادن کرد که مذاکرات بین این شرکت و زیراکس هم حالا در سیلان است. اچ پی می گوید در نهایت تصمیمی را اتخاذ خواهد کرد که به نفع سهام داران کامل خواهد شد. رسانه ی وال استریت ژورنال امروز گزارش جنجالی جدیدی را منتشر کرد و مدعی شد زیراکس ب
از بس بغضم سنگینه که «اشک ها» با هم دعوا دارن کی اول بره یه هلهله همه دنبال تصاحب این مِیدونن و این ادامه داره و بغضه تو گلوم میمونه این اون وقتیه که دیگه امیدی به زندگی ندارم . اون وسط یه اشکی هست خیلی اروم و بی خبر بدون هیچ حرفی تنها میاد بیرون تنها قل میخوره و خیلی راحت بایه پوزخند پاکش میکنم و برمیگردم به اونایی که ارزش منو خورد کردن میگم مهم نیست مهم اینکه خودم میدونم ارزش دارم.
« عاشق اون اشکم که تنها اومد و اروم اروم اومد و راحت پاک شد» 
جرم خیانت در امانت
هم مثل بسیاری از جرایم مالی دیگر سابقه طولانی دارد و از قدیم در جوامع
شایع بوده ، در حقوق مردم با هنوان کلی کلاهبرداری بیان می شده . در حقوق
انگلیس جرم مستقلی با عنوان خیانت در امانت وجود ندارد و هرگونه تصاحب مال
دیگری چه اینکه آن مال به مجرم سپرده شده باشد یا اینکه آن را سرقت کرده
باشد تحت عنوان سرقت قابل تعقیب بود ، جرم خیانت در امانت در فقی اسلامی و
در آیات متعددی مردم را به رعایت امانت و درستکاری در روابط اجتماعی با
ه
اشکال در تکلم وگفتارداره دکترهرکسی رادوست داری بفکراین مریض باش چون نقش بزرگی در زندگی من ایفامیکنداوتنهاهمدمی هست که دارم.این حرف های فائزه بود که مبتلابه بیماریMSبوداوبسیاردرمعرض دودسیگاروقلیان قرارمیگرفت و این اتفاق باعث کمبود ویتامینD3دربدنش شده بود.کیفیت رفتاراودرحدافرادشیداوروانی بود.واقعیت این بود که او وابسته به شخصیت های اهل دودودم بود این افراد ساعتی بااوصیغه موقت مینمودندومیرفتند.بعداز مرگ هرهمسرسراغ فرد دیگری میرفت.اعت
براساس
مفهوم ماده ۶۷۴ قانون مجازات اسلامی ، در صورت سپردن هر نوع مال منقولی از
جمله اتومبیل به عنوان امانت به امین و عدم استرداد آن به علت تصاحب ،
استعمال ، مفقودی ، اتلاف در صورت مطالبه ، بحث خیانت در امانت اتومبیل
مطرح می شود. برای مثال در صورتی که اتومبیلی برای نگهداری به شخصی داده
شود ولی شخص امین به جای نگهداری با آن مسافر کشی کند ، مرتکب خیانت در
امانت شده است .
– شرط ارتکاب خیانت در امانت این است که اتومبیل ازطرف مالک به امین سپرده ش
بررسی جرم خیانت در امانت و میزان مجازات آن

خیانت در امانت به چه معناست؟
هنگامی که مالی از طرف مالک، متصرف قانونی یا ماذون از طرف مالک به شخصی سپرده می شود و اصطلاحا امانت داده می شود تا یا آن را پس بدهد و یا به مصرف معینی برساند ولی آن شخص مال مورد نظر را با سو نیت و به ضرر مالکین و یا متصرفین آن مال، تلف یا تصاحب یا استعمال و یا مفقود نماید، در امانت سپرده شرده خیانت کرده و آن شخص خائن در امانت محسوب می شود و مستحق مجازات قانونی است..

جرم خیان

رئال دیشب برابر سلتا دو امتیاز مهم را از دست داد اما مهاجم حریف در کنار زمین ضربه عجیبی به زیدان زد
به گزارش همشهری آنلاین، در بازی دیشب رئال و سلتا ایدو بازیکن  سلتا که در تلاش برای تصاحب توپ بود، در کنار خط طولی زمین با زین الدین زیدان برخورد سختی کرد. اتفاقی که در نهایت زیدان را نقش بر زمین کرد. زیزو در پایان بازی تایید کرد که مشکلی برای او پیش نیامده است. رئال با تساوی دو بر دو برابر سلتا دو امتیاز حساس را از دست داد
داداش رضا :
می گویندکه مملکت مملکت آخوندهاست.
اما من به تاریخ دویست ساله ی سرزمینم فکرمی کنم ...
من به آقا محمدخان قاجارفکرمی کنم که برای قدرت چه برسرمردممان آورد.مردهایی که کورکردوزن هایی که ...
اما این آخوند
چهل سال است که تمام قدرتش رابه مردم داده است ...
چهل سال به پای صندوق های رای می کشاندتاخودشان تصمیم بگیرند،انتخاب کنندوتعیین کنند...
من به شاه هوسران قاجاریعنی فتحعلی شاه فکرمی کنم که ازهرکوی وبرزنی که می گذشت اگردختری باب میلش بودراهی ح
مگر می‌شد نترسم وقتی در محاصره داعش بودم و او ترسم را حس کرده بود که آغوش لحن گرمش را برایم باز کرد :«داعش باید از روی جنازه من رد شه تا به تو برسه!» و حیدر دیگر چطور می‌توانست از من حمایت کند وقتی بین من و او، لشگر داعش صف کشیده و برای کشتن مردان و تصاحب زنان آمرلی، لَه‌لَه می‌زد...

ادامه داستان در ادامه مطلب...

متن کامل داستان در پیام رسان های اجتماعی تقدیم حضورتان

https://eitaa.com/dastanhaye_mamnooe
https://sapp.ir/dastanhaye_mamnooe
https://t.me/dastanhaye_mamnooe

ادامه مطلب
زمانی که یونانیان پس از ده سال محاصره قلعه تروا نتوانستند آن را به تصاحب آورند اسبی چوبین و میان تهی ساختند و بسیاری از جنگجویانشان در درون آن پنهان شدند سپس یونانیان این اسب چوبین را در کرانه تروا رها کردند و وانمود کردند که می‌خواهند به محاصره پایان دهند، چیزی نگذشت که اهالی تروآ اسب چوبی را به عنوان غنیمت جنگی به قلعه آوردند سپس جنگجویان یونانی در تاریکی شب از شکم اسب بیرون آمدند و دروازه ی شهر را گشودند تا تمامی ارتششان به داخل قلعه نفو
دوست داریم همیشه جوان بمانیم و سالم.
دوست داریم وسایلی که به ما مربوط است نو و سالم باقی بمانند.
به جای آنکه از لحظه ای که در آن هستیم لذت ببریم سعی می کنیم با عکس گرفتن، خاطره ها را تصاحب کنیممی خواهیم همه چیز را به بهترین حالت آن حفظ کنیم.
✳️در همه اینها ما دنبال " ثبات" و " قرار" هستیم ، و از این بابت متحمل اضطراب و رنج می شویم.
✳️اگر جرات داشته باشیم این قانون را بپذیریم که دنیا بی ثبات است و هیچ چیز پایدار نیست، به آرامش بزرگی می رسیم.
✳️چون
⁉مجازات خیانت در امانت
✅مطابق ماده 674 قانون تعزیرات مصوب 1375 : ˈهر گاه اموال منقول یا غیرمنقول یا نوشته هایی از قبیل سفته و چک و قبض و نظایر آن به عنوان اجاره یا امانت یا رهن یا برای وکالت یا هر کار با اجرت یا بی اجرت به کسی داده شده و بنا بر این بوده است که اشیاء مذکور مسترد شود یا به مصرف معینی برسد و شخصی که آن اشیاء نزد او بوده آنها را به ضرر مالکین یا متصرفین آنها استعمال یا تصاحب یا تلف یا مفقود نماید به حبس از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد

Avast Antivirus نرم‌افزار امنیتی است که توسط شرکت Avast Software در شهر پراگ جمهوری چک تولید میشود و برای اولین بار در سال ۱۹۸۸ منتشر شد. این نرم‌افزار دارای نسخه‌های خانگی و تجاری می‌باشد و بیش از ۱۷۰ میلیون کاربر جهانی دارد. در ژوئیه ۲۰۱۶ شرکت امنیتی Avast، رقیب خود AVG را تصاحب کرد و از آن پس هر دو آنتی ویروس اَوست و AVG تحت یک پنل جستجو فعالیت می‌کنند. Avast نه تنها میان کاربران ایرانی جزو محبوب‌ترین ها است، بلکه جزو معدود آنتی ویروس‌های مجانی با رابط ک
بک لینک و پیوند همیشگی یکی مهم‌ترین مواقعی میباشد که هنگام بهینه سازی وب سایت بایستی اعتنا و دقت ویژه ای به آن داشته باشید. شایسته ترین کمپانی seo وبسایت در این باره می‌تواند شما‌را برای داشتن بک لینک و پیوند مستمر یاری و ارشادوراهنمایی نماید. بعضا از این مجموعه ها با برگزاری عصر یادگرفتن طراحی وب سایت  به شما نحوه های انجام seo وبسایت را خاطر می دهند و می‌توانید وبسایت خویش را با اصولی ترین طریق seo فرمائید و برای به دست آوردن بک لینک و پیوند
1 - عموما به مردان در فرهنگ تک همسری بیشتر خوش می گذرد نسبت به فرهنگ چند همسری
هزنیه به دست آوردن زن ، چه متعهدانه و چه بدون تعهد ، در هنگامه وفور زنان بی شوهر ، کمتر است و متاسفانه در فرهنگ کنونی اینچنین است ، ولی چنانچه وضعیت به نوعی پیش رود که آمار زنان آزاد پایین باشد ، مردان ، بیشتر مجبور به تمکین و تعهد نسبت به زنان می شوند و عموما کمتر به ایشان خوش خواهد گذشت .
درست برعکس آنچه تبلیغ دروغین می شود که فرهنگ چند همسری برای مردان بهتر است و توه
اخیراً سازمان ثروت و
قدرت به شیوه سخیف و ابلهانه و با اجیر کردن عده ای اجامر و اراذل در شبکه
های اجتماعی و عناوین و اسامی ساختگی و توهین آشکار به جامعه محترم
کارگری... علی‌اکبر روح‌نواز، روزنامه نگار دی ماه سال گذشته
در صفحه شخصی خود نوشت: واکنش‌های کنونی دولتمردان و سازمان قدرت و ثروت
به ماجرای تاراج منابع و ثروت ملی در پوشش خصوصی‌سازی بالاخص معامله پرسود
کشت و صنعت مغان و شیوه تصاحب مجتمع 50 هکتاری و هزار میلیارد ریالی صنعت
شکارچی یک بازی جدید از سوی مرکز ساخت بازی های رایانه ای ناجا است که چندی پیش برای گیمر های اندرویدی و کامپیوتری عرضه گردیده است.
در داستان بازی آمده است که گروهی از تروریست ها ، به روستاها حمله کرده و بسیاری از مناطق را به تصرف خود در آورده اند و در برنامه های آنان ، استخراج و تصاحب نفت این مناطق وجود دارد. اکنون شما با نقش آفرینی در قالب خلبان هواپیمای جنگنده‌ی فانتوم F-4 ، این رویا را برایشان به کابوسی خونین تبدیل می کنید.
ادامه مطلب
دن پائولو می گوید: شنیده ام که در این کوه معدن هست.
بونیفاتسیو جواب می دهد: خدا نکند که معدن باشد.دن پائولو نمی فهمد که چرا. چوپان توضیح می دهد:مادام که کوه فقیر است از آن ماست؛ اما همین که معلوم شد غنی است، دولت آن را تصاحب خواهد کرد. دولت یک دست دراز دارد و یک دست کوتاه. دست دراز به همه جا می رسد و برای گرفتن است و دست کوتاه برای دادن است و فقط به کسانی می رسد که خیلی نزدیکند...!
#نانوشراب✍ #اینیاتسیو_سیلونه
حیات‌بخشی و باروری است.
بشر این نیروی زایش در زن را در زمین نیز می‌دیده است، انسان پیش‌ازتاریخی
وجود کوه‌ها و دریاها و دره‌ها و رودخانه‌ها را با نیروی فرزند دار شدن زن یکی می‌دانسته.  میرچا الیاده معتقد است که هر نوع زیست و حیات به
نیروی باروری زمین امکان‌پذیر است و از میان عناصر گیتی، چون زمین، ماه و آب به نظر
می‌رس
در عمده‌ی ادیان و اساطیر کهن، الهه‌ها
و ایزد بانوان مربوط به زمین، مؤنث‌اند، که ناشی از شباهت و ویژگی‌های زن و زمین در
حیات‌بخشی و باروری است.
بشر این نیروی زایش در زن را در زمین نیز می‌دیده است، انسان پیش‌ازتاریخی
وجود کوه‌ها و دریاها و دره‌ها و رودخانه‌ها را با نیروی فرزند دار شدن زن یکی می‌دانسته.  میرچا الیاده معتقد است که هر نوع زیست و حیات به
نیروی باروری زمین امکان‌پذیر است و از میان عناصر گیتی، چون زمین، ماه و آب به نظر
می‌رس
ادغام و تصاحب (Merge & Acquisition) از موضوعات با اهمیت و استراتژیک زمینه تامین مالی بشمار می‌رود. در ادامه به بررسی کلی اهمیت و آمار ادغام و اکتساب ، ویژگی شرکت‌های موفق در این زمینه می‌پردازیم.

دلایل گرایش به ادغام و اکتساب
از سال ۲۰۱۱ میلادی به بعد به دلیل افزایش فشارهای اقتصادی بر کسب و کارها و مشکلات شدید نقدینگی، مدیران و مالکان بنگاه‌های اقتصادی غالبا درگیر معاملات و پیشنهادات تحصیل و ادغام می‌شوند.برخی کسب و کارها به دنبال تامین مناب
سفر به جنگل دالخانی بهشت رویایی رامسر

سفر به جنگل دالخانی بهشت رویایی رامسر 
با سفر به شمال ایران و شهر رامسر می‌توانید به جنگل دالخانی سفر کنید و از زیبایی های طبیعی لذت ببرید. ما در این مقاله جنگل دالخانی را معرفی میکنیم.این استان ها دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری می باشند که سالانه تعداد زیادی از افراد جذب خود می نمایند این مکان ها بسیار جالب میباشند جنگل دالخانی رامسر یکی از این مناطق جذاب و سرسبز می باشد. که بسیار خوشگ

چهار تا دوست که 30 سال بود همدیگه رو ندیده بودند توی یه مهمونی همدیگه رو می بینن و شروع می کنن در مورد زندگی هاشون برای همدیگه تعریف کنن. بعد از یه مدت یکی از اونا بلند میشه میره دستشویی. سه تای دیگه صحبت رو می کشونن به تعریف از فرزندانشون…اولی: پسر من باعث افتخار و خوشحالی منه. اون توی یه کار عالی وارد شد و خیلی سریع پیشرفت کرد. پسرم درس اقتصاد خوند و توی یه شرکت بزرگ استخدام شد و پله های ترقی رو سریع بالا رفت و حالا شده معاون رئیس شرکت. پسرم ان
در حالی که کشورهای همسایه ما با رونق دادن گردشگری شان در حال رقابت بر سر بازار توریسم جهانی اند، هنوز در خواب ناز به سر میبریم و انتظار داریم که همه دنیا برای دیدن ایران ما به صف شوند!
با پتانسیل جغرافیایی و فرهنگ و تاریخی که ایران دارد، با یک طرح بلند مدت می توان بازار گردشگری کشورهایی مثل ترکیه  و دبی را تصاحب کرد.
ایران از نظر جغرافیایی و طبیعتگردی چیزی از ترکیه کم ندارد، اما آنچه که باعث شده ترکیه صد سالی از ما جلو بزند، نداشتن برنامه و زی
دورم. خسته از نوشتن. خسته از بودن ، خسته از نمیدانم ها و خسته از میدانم هایی که بعیدند... دورند... که باید فراموش شوند و نمیشوند! از این زیادی بودن ها...
گم کردن لبخند چه آسان بود در هجوم بی امان ِ مسیر بزرگ شدن... گم کردیم و گم شدیم در خود... در هیاهوی زمانه ی طبل های تو خالی... گشتیم و تهی شدیم از عشق در قوانینِ بی رحمِ تصاحب ها که "داشتن" درد مشترک ما بود، تهی از دوست داشته شدن! همانگونه که روزی سهراب نوشته بود: "حیات نشئه ی تنهایی است!"
گفتنی ها زمانی گف
بیسبال به زبان سادهاحتمالاً خیلی از شماها بازی بیسبال رو هر از گاهی دیدید و چیزی سر در نیاوردید! اینجا من سعی میکنم بطور خیلی خلاصه قوانین کلی بیسبال رو توضیح بدم. امیدوارم مفید باشه.واحد زمانی بازی بیسبال "اینینگ" Inning هست. هر بازی از 9 اینینگ تشکیل میشه. هر اینینگ هم دو نیمه داره. در نیمه اول هر اینینگ تیم مهمان حمله میکنه و تیم میزبان دفاع میکنه و در نیمه دوم هر اینینگ تیم میزبان حمله میکنه و تیم میزبان دفاع میکنه.بازی به این صورت هست که بازیک
بیسبال به زبان سادهاحتمالاً خیلی از شماها بازی بیسبال رو هر از گاهی دیدید و چیزی سر در نیاوردید! اینجا من سعی میکنم بطور خیلی خلاصه قوانین کلی بیسبال رو توضیح بدم. امیدوارم مفید باشه.واحد زمانی بازی بیسبال "اینینگ" Inning هست. هر بازی از 9 اینینگ تشکیل میشه. هر اینینگ هم دو نیمه داره. در نیمه اول هر اینینگ تیم مهمان حمله میکنه و تیم میزبان دفاع میکنه و در نیمه دوم هر اینینگ تیم میزبان حمله میکنه و تیم میزبان دفاع میکنه.بازی به این صورت هست که بازیک
خیانت در امانت

طبق ماده 673 قانون مجازات اسلامی هرکس از سفیدمهر یا سفید امضایی که به او سپرده شده است یا به هر طریق به دست آورده سوء استفاده نماید به یک سال تا سه سال حبس محکوم خواهدشد.

و براساس ماده 674 قانون مجازات اسلامی هرگاه اموال منقول یا غیر منقول یا نوشته هایی از قبیل سفته و چک و قبض و نظایر آن به عنوان اجاره یا امانت یا رهن یا برای وکالت یا هرکاری با اجرت یا بی اجرت به کسی داده شده و بنابراین بوده است که اشیای مذکور مستردشود یا به مصرف
در آستانه بازنشستگی حجت الاسلام شکریان رییس سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران، رایزنی ها برای تعیین جانشین وی شدت گرفته است. طمع کانون های قدرت و قبیله هزار فامیل نیز تحریک شده و با ایجاد فشار و مطالبات تصنعی به دنبال تصاحب این کرسی و به کارگیری امکانات سازمان مذکور در راستای منافع طیفی خاص هستند.
امیدوارم حجت الاسلام قمی برخلاف حجت الاسلام علی اکبری که در ابتدا کارش را با رویکردی انقلابی آغاز کرد و مدتی بعد به روزمرگی دچار شد و در تار

به دوشم می‌کشم اندوه صدها سال یک زن را
تو حق داری اگر دیگر نمی‌فهمی غم من را

پذیرفتم شکستم را شبیه آن هماوردی
که اجرا می‌کند با ناامیدی آخرین فن را

چگونه دست برمی‌داری از من شاه مغرورم؟
چگونه بی محافظ می‌گذاری خاک میهن را؟

تو آن کوهی که می‌گفتند بر قلبش نفوذی نیست
و من آن کاشفی که کشف کردم راه معدن را

و من آن کاشفی که خواستم تنها کَسَت باشم
که تقسیمش نکردم روزهای با تو بودن را

اگر راهی شوم دیگر ندارم راه برگشتن
چگونه روح رفته باز
✍ عجیب ترین دسیسه برای برادر به خاطر ارثیه پدر
⬅️ پسران وکیل ثروتمند برادر کوچک خود را ربودند و در یک بیمارستان روانی بستری کردند تا او را مهجور معرفی و اموالش را تصاحب کنند.
◀️ رسیدگی به این پرونده از مهر سال ۹۷ به دنبال شکایت یک وکیل دادگستری آغاز شد .
◀️ وی به ماموران پلیس گفت : موکلم که پسر ۳۰ ساله ای به نام مهرداد است، از سوی دو برادر بزرگش ربوده و در یک بیمارستان روانی بستری شده است تا اموالش تصاحب شود.
◀️ این وکیل دادگستری در تشریح شک
فکر کن قراره بری دو کیلو سیب بخری. وقتی داری سیبا رو برمی چینی چی تو ذهنت می گذره!؟ اینکه درشت ترین سیبا رو برداری. سالم ترینا. بهترینا. شده یه لحظه از ذهنت بگذره نفر بعدی که میاد از همین سیب بخره چی!؟ چون دیرتر رسیده، چون قبل از اون بهترین سیبا انتخاب شده حالا باید سیبایی رو برداره که به هر حال انتخاب اول نبودن هرچند ممکنه سیبایی که اونم برمی چینه خوب باشن. این فرد چی!؟ آیا به نفر بعدی فکر می کنه و سیبایی که باقی میمونن براش!؟ عقل سلیم حکم می کنه
دانلود سریال دل با لینک مستقیم
دانلود سریال ایرانی دل به کارگردانی منوچهر هادی از سایت تب مووی
محصول کشور : ایران
سال انتشار : ۱۳۹۸
ژانر : اجتماعی
تعداد قسمت ها : –
کارگردان : منوچهر هادی
نویسندگان : بابک کایدان ,  میثم کایدان
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران
: ساره بیات , محمدرضا فروتن , یکتا ناصر , سعید راد , مهراوه شریفی نیا ,
افسانه بایگان , حامد بهداد , بیژن امکانیان , نسرین مقانلو
خلاصه
این قسمت : جهان (دل) جهان ناشناخته ای است. از تاریکی و نور
خیانت در امانت چیست؟
تعریف جرم خیانت در امانت
اگر
مالک یا متصرف شخصاً مالی را به دیگری بسپارد و امین به طور متقلبانه اقدام به
تصاحب و یا تلف و یا استعمال بدون مجوز مال کند و پس از استرداد توسط مالک، امین
مال را مسترد ننماید جرم خیانت در امانت محقق شده است.
https://t.me/Namehnegari2017/17
مجازات جرم خیانت در امانت چیست؟
مجازات مرتکب جرم خیانت در امانت بر اساس ماده 674 قانون
تعزیرات مصوب 1375 حبس از شش ماه تا سه سال می باشد. 
همچنین
قانونگذار در ماده 673 قانون یاد
ریشه‌ی بی قراری های ما چیست؟
مولانا بر این باور بود که:
جمله ی بی قراری ات از طلب قرار توست
طالب بی قرار شو تا که قرار آیدت
می گوید: علت بی قراری های ما از قرار جویی و ثبات طلبی های ما نشأت می گیرد، اما اگر طالب بی قرار باشیم و اذعان کنیم که همه چیز در معرض تغییر و تحول است آن گاه به آرامش دست خواهیم یافت.
به جای آنکه از لحظه ای که در آن هستیم لذت ببریم ، سعی می کنیم با عکس گرفتن، آن لحظه و خاطره را تصاحب کنیم و...
 شاید یک نتیجه این تمایل ما به داشتن
در خواستی از اقا محسن شریفی
نام فیلم: همشکل – Duplicate ژانر: اکشن، کمدی، جنایی کارگردان: Mahesh Bhatt ستارگان: Kajol, Shah Rukh Khan, Juhi Chawla محصول کشور: هند سال انتشار: 1998 امتیاز: 5.5 از 10 مدت زمان: 2:44:58 خلاصه داستان: مردی برای فرار از دست قانون، تصمیم میگیرد سرآشپزی که شباهت بسیاری به خودش دارد را به قتل برساند و جایگاهش را تصاحب کند…
ادامه مطلب
در خواستی از اقا محسن شریفی
نام فیلم: همشکل – Duplicate ژانر: اکشن، کمدی، جنایی کارگردان: Mahesh Bhatt ستارگان: Kajol, Shah Rukh Khan, Juhi Chawla محصول کشور: هند سال انتشار: 1998 امتیاز: 5.5 از 10 مدت زمان: 2:44:58 خلاصه داستان: مردی برای فرار از دست قانون، تصمیم میگیرد سرآشپزی که شباهت بسیاری به خودش دارد را به قتل برساند و جایگاهش را تصاحب کند…
ادامه مطلب
سال تولید : ۲۰۱۵
 محصول کشور : هند
ژانر : اکشن | کمدی | خانوادگی
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۶٫۵
 کیفیت : BluRay 1080p – ۷۲۰p
کارگردان :  Trivikram Srinivas
ستارگان :Samantha Ruth Prabhu, Adah Sharma, Allu Arjun
خلاصه فیلم :داستان فیلم در مورد پسری می باشد که قصد دارد شهرت پدرش را که زبانزد عام و خاص بود را حتی پس از مرگش زنده نگه دارد، برای همین کار تلاش می کند زمین پدرش که توسط اشغال گران تصاحب شده را باز پس گیرد…
ادامه مطلب
همه ما برنامه‌نویس‌ها می‌دونیم فاصله بین یک قطعه کد که داره کار می‌کنه با یک قطعه کد که داره عالی کار می‌کنه چقدر زیاده! در دنیای امروز فناوری اطلاعات، رقابت شرکت‌های بزرگ برای تصاحب سهم بازار بیشتر، تبدیل به یک جنگ تمام عیار شده و همین موضوع اهمیت جذب نیروهای توانمند و فرماندهانی پرقدرت و زمان‌شناس رو خیلی زیاد کرده. 
ویدیوی زیر یک نمونه از جلسه مصاحبه استخدام برنامه‌نویس در شرکت گوگله که در سایت این شرکت منتشر شده بود و بازخورد‌های
 روزی آمد در قلبم...طوری آمد که متوجه آمدنش نشدم؛یک  روزی  آمد اما ای کاااش نیامده بود...قلبم دوستش داشت...هر وقت او را میدیدم  دیوانه وار بر سینه ام میکوفت..چشمانم هرگاه او را   میدیدند میخندیدند...دلم میلرزید...زبانم بند می آمد...رگهایم منقبض میشدند ،ضربان های قلبم شدت میافتند، ای کاش هیچ وقت نمیدیدمَش...از دیدَنَش خوشحال میشدم...عاشق خنده های زیبا و دلبرانه اش بودم...حتی اخمهایش هم  دوست داشتم...اما ،اما،اماهمه ما  آدم ها در زندگی امان  ای کاش ه
Lupin III: The Castle of Cagliostro 
لوپن و رفیقش دزد‌های حرفه‌ای ان، بعد از اینکه میفهمن پول‌هایی که از خزانه‌ی کازینوی بزرگ دزدیدن تقلبی بوده، با یه تعقیب و گریز مواجه میشن. دختری با لباس سفید در حال فرار از ماشینی پر از آدم‌های مسلح. دختری که معلوم میشه یه راز بزرگ پشت خاندانی داره که خون‌شون توی رگ‌هاشه، خاندانی باستانی با علامت کاپریکورن. شخصی که دنبال دختره اس، میخواد دختر رو تصاحب کنه و راز اون خاندان رو بفهمه، رازی که اونو به قدرت میرسونه. توی ح
سلام
28 سالمه و یه دختر 3 ساله دارم. این روزها خیلی دلم پره، دلم گرفته، از سادگی و بی سیاست بودن در ارتباطاتم خسته شدم. دختر ساده ای ام برخلاف ظاهرم که دختر اجتماعی و سر و زبون داری ام. تودار نیستم و هیچی رو تو خودم نگه نمیدارم، ولی درگیر آدم های به شدت پیچیده ای شدم. از همسرم گرفته تا خانواده اش تا جاری هام و ... .
گاهی اوقات دلم برای سادگی خودم میسوزه، هیچ کس برای حرف هام تره خرد نمی کنه، بحث حسادت نیست، بیشتر درد و دله. خسته شدم از آدم های تودار
هر بازار و صنعتی دو استراتژی برتر می‌تواند داشته باشد: یکی ساده‌ سازی قیمت و دیگری ساده‌ سازی محصول. ساده‌ساز قیمت، با کاهش ویژگی‌های غیرضروری محصولات، هزینه‌ها و قیمت محصول را دست‌کم به نصف قیمت محصولات مشابه رقبا کاهش می‌دهد و ساده‌ساز محصول با بهبود محصول، لذت استفاده از آنها را به مشتریان هدیه می‌کند.

اما برای شروع کار و انتخاب یکی از این دو استراتژی، علاوه‌بر توانمندی‌ها و علاقه‌مندی‌های داخلی شرکت باید به فضای خالی بازار

چمدان در باشگاه فیلم هنر و تجربهبیست و پنجمی نمایش هفتگی باشگاه فیلم هنروتجربه , یک شنبه چهارم اسفند به نمایش نسخه‌ ترمیم‌شده‌ فیلم سینمایی «چمدان» ساخته‌ جلال مقدم اختصاص داراست .باشگاه فیلم هنروتجربه با همیاری فیلم‌خانه ملی کشور‌ایران و با ملازمت سعید مروتی , یک‌شنبه چهارم اسفند فیلم «چمدان» ساخته زنده‌یاد جلال مقدم را نمایش می دهد . این برنامه ساعت ۲۱ در تالار شماره‌ سه بهشت سینمایی چارسو , ساعت ۲۰ : ۳۰ در بهش
آاگ (به آلمانی: Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft AG) (اختصاری AEG) به معنای «شرکت برق عمومی» یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات الکتریکی در جهان بود که در سال ۱۸۸۳ به دست امیل راتناو (به آلمانی: Emil Rathenau) در برلین بنیان گذاشته شد و در سال ۱۹۵۱ دفتر مرکزی آن به فرانکفورت منتقل شد.
این شرکت در سال ۱۹۶۷ به شرکت تابع خود تِلِفونکِن آ.گ. ملحق شد و شرکت جدید آ.اِ.گ-تِلِفونکِن را به وجود آورد. در سال ۱۹۸۵ شرکت دایملر بنز، شرکت آ.اِ.گ-تِلِفونکِن را خریداری نمو
ژانر : وسترن , اجتماعی , مهیج ۸٫۴/۱۰ از ۱۱,۸۰۱ رای زبان : انگلیسی کیفیت : ۴۸۰p – x265 – ۷۲۰p فرمت : MKV حجم : ۸۵۰ – ۵۵۰ – ۴۵۰ مگابایت محصول : آمریکا ستارگان : Kevin Costner, Luke Grimes, Kelly Reilly, Wes Bentley کارگردانان : John Linson, Taylor Sheridan لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس فارسی
خلاصه داستان :
یلواستون ، نام سریالی وسترن و مهیج می‌باشد که توسط تیلور شریدان ساخته شده است. داستان سریال در مورد خانواده‌ای می‌باشد که به پرورش دام در مونتانا می‌پردازند. حال آنها باید با کسانی
السرطان
السرطان (cancer) هو مصطلح طبّی یشمل مجموعة واسعة من الامراض التی تتمیز بنموّ غیر طبیعی للخلایا التی تنقسم بدون رقابة ولدیها القدرة على اختراق الأنسجة وتدمیر أنسجة سلیمة فی الجسم، وهو قادر على الانتشار فی جمیع أنحاء الجسم.ویعرف السرطان بأنه هو عبارة عن نمو غیر طبیعی لنسیج من أنسجة الجسم لذا فهو یصیب أنواعا مختلفة من الأعضاء وتختلف الأعراض عادة بإختلاف العضو أو النسیج المصاب وهناک أعراض عامة قد تظهر مع وجود المرض مثل فقدان الوزن وفقد
امروز موتور جستجوی گوگل سهم بزرگی در دنیای اینترنت دارد و بسیاری از ما به خدمات گوگل وابسته هستیم. اما آیا گوگل جانب انصاف را رعایت می‌کند؟
مقاله‌ی که در زیر می خوانید از زبان یکی از مدیران سرویس Genius نوشته شده است. این سرویس که در زمینه‌ی نمایش متن ترانه قطعه‌های موسیقی موجود و تولید نمونه‌های جدید فعالیت می‌کند، بیش از ۱۰ سال قدمت دارد و به ۱۰۰ میلیون کاربر خدمات ارائه می‌دهد. این سرویس به‌تازگی داستان موجود در پس هر یک از قطعه‌های مع
مردی خانه بزرگی خرید. مدتی نگذشت خانه اش آتش گرفت و سوخت. رفت و خانه دیگری با قرض و زحمت خرید. بعد از مدتی سیلی در شهر برخاست و تمام سیلاب شهر به خانه او ریخت و خانه‌اش فرو ریخت.شیخ را ترس برداشت و سراغ عارف شهر رفت و راز این همه بدبیاری و مصیبت را‌ سوال کرد.ابو سعید ابوالخیر گفت: خودت می‌دانی که اگر این همه مصیبت را آزمایش الهی بدانیم، از توان تو خارج است و در ثانی آزمایش مخصوص بندگان نیک اوست. شیخ گفت: تمام این بلاها به خاطر یک لحظه آرزوی بدی ا
امیرحسین رجب‌زاده عصارها
فراد بسیاری «سرقت علمی» را
معادل «تخلف از کپی‌رایت» در نظر می‌گیرند. بسیاری از صاحب‌نظران این دو
مفهوم را مفاهیمی نزدیک و هم‌خانواده می‌دانند و باید دقت کرد که مرز بسیار
ظریفی بین تخلف از قانون کپی‌رایت (copyright infringement) و سرقت علمی
(plagiarism) وجود دارد. نخست باید در نظر گرفت که نقض کپی‌رایت یا نقض
قوانین حق تکثیر (copyright infringement) مرتبط با قانون است اما تخلفی
مانند سرقت علمی، علاوه بر تخلف قانونی و حتی مقدم بر آن، نوع
اه اه اقد بدم میاد از اینا چه بخوان روانشناس باشن چه جاسوس که مارو از دور کنترل و به خیال خودشون درمون میکنن این آدم های حقیر که نمیدونن نماز عشاء چند رکعته اومدن بالای سر ما تا به اصطلاح درمانمون کنن و دارن حقارت خودشون رو اثبات میکنن که اسلام پیروز است و مومن حالا اینا هرچقد بخوان زور بزنن مثل حیوان سرجای خودشون پیشرفت نمیکنن انگار تقصیر منه که نمیتونن نقشه های شومشون و ریاست ها و مسولیت های پست دنیوی رو تصاحب کنن اصلا هم دلشون واسه ما نمیس
داستان از اونجا شروع شد که اول ترم چند تایی از بچه ها حرف از کارگاه مقاله نویسی و این چیزا میزدن
و از شما چه پنهون که من اصلا تو باغ نبودم که چرا باید همچین کارگاهی داشته باشیم؟
به چه کار میاد ؟؟ اصلا چی هست این کارگاه؟؟
نهایتا تونستم به پایان نامه ربطش بدم ولی خب گفتم لابد به وقتش یاد میدن و ...
خلاصه درخواست داده شده بود منتهی غیر کتبی
گروه ما هم که فکر میکنم بدترین و بیحال ترین مدیر گروهو داره اصلا تحویل نگرفتن تا همین چندی پیش که بچه ها درخوا
بسم الله الرحمن الرحیم
یوگا از تبلیغ تا تحقیق(شماره 6)
روزی دزدی وارد خانه ای شد، فرزندان صاحب خانه را کشت، متعرض ناموس صاحبخانه شد، کتک مفصلی به صاحبخانه زد و تمام اموال و خود خانه را تصاحب کرد و صاحبخانه را به بند کشید .پس از مدتی برخی از اهالی محل که از ماجرا با خبر شده بودند جمع شدند تا راه چاره ای پیدا کنند و صاحبخانه را از این وضع نجات  دهند .
هر کس نظری داد تا اینکه یک نفر ایستاد و گفت من سالهاست یوگا کار می کنم ،یوگا برای هر مشکلی راه چاره
خودم را حل میکنم در کلمه به کلمه این کتاب...نفسم را حبس میکنم تا نکند جایی از کتاب از دستم در برود و درک نکرده باقی بماند...که من حل نشده باشم در آن و تصورش نکرده باشم!!!
برشی از کتاب: ابهامات و آنچه در دل و ذهن و چشمان رُخشید نهفته بود، باعث شده بود که اینگونه توی سرم جولان دهد. من داشتم به او فکر می‌کردم چون می‌خواستم کشفش کنم نه تصاحب! از طرفی هم تهِ دلم نمی‌خواستم تمام زوایای ذهنی و رفتاری‌اش برایم روشن شود. احساس می‌کردم رُخشید مانند کتابی
The AddamAddamss  (1991)
PG-13
1 ساعت و 39 دقیقه
کمدی فانتزی
6.9/10
123,573 -نمره منتقدیناز 100
ایالات متحده
بودجه ساخت:30میلیون دلار
فروش (جهانی):191.502426میلیون دلار«گومس آدامز» (جولیا) با همسرش، «مورتیشا» (هیوستن)، دو فرزندش، «ونزدی» (ریچی) و «پوگسلی» (ورکمن) و مستخدمان وفادارش، «تینگ» (که دستی بریده از مچ است) و «لورچ» (استرویکن)، زندگی نامتعارفی را در قصری عجیب و غریب می گذرانند. «گومس» به دنبال «فستر»، برادر گم شده اش است و وکیل حقه باز خانواده (هدایا) می کوشد مردی
این فیلم که در سه قسمت بلند سینمایی ساخته شده در واقع دارای ژانر معنی گرا محسوب میشود چرا که نقش اول فیلم جانی بلیز در دوران جوانی و زمانیکه حال پدرش بشدت وخیم است مفیستو یا همان شیطان نزد او آمده و با او معامله ای می کند . او حاضر می شود به ازای شفای پدرش از بیماری روح خود را در اختیار شیطان بگذارد اما در ادامه در می یابد فریب خورده است…
حال همه مردم دنیا حال جانی است هر کدام از ما به خاطر چیزی روح خودمان را به شیطان می فروشیم و او با ما معامله م
کارگری که اهالی یکی از روستاهای قزوین بود، به تهران رفته تا با فعالیت و دست رنج خود پولی تهیه کند و به ده خود برگشته و با زن و بچه خود برای امرار معاش از آن پول استفاده نماید.
پس از مدتی کار کردن، پول خوبی به دستش آمد و عازم ده خود گردید.
یک مرد تبهکاری از جریان این کارگر ساده مطلع می شود و تصمیم می گیرد که دنبال او رفته و به هر قیمتی که هست پول او را بدزدد و تصاحب نماید.
کارگر سوار اتومبیل شده و با خوشحالی عازم ده شد، غافل از اینکه مردی بد طینت در
دانلود سریال دل با حجم کم و لینک مستقیم
دانلود سریال ایرانی دل قسمت 1 ( تمامی قسمت ها ) از عسل دانلود با بهترین کیفیت
Exclusive Movie: Series “Heart” by Director Manochehr Hadi With Teaser And Review In AsalDl

خلاصه دل :
جهانی که در د وجود دارد یک جهان ناشناخته ای است که از تاریکی و نور تا کینه و بخشش و از عشق و تنفر تا شوق و وصال و حسرت و جدایی در ان رفت و آمد میکنند و گاه دل را تصاحب میکند….سریال دل ادامه ای از سریال عاشقانه است وشاید بتوان آن را عاشقانه دو نامید و یک کار بسیار سنگین
پاورپوینت اخلاق حرفه ایی در مقاله نویسی - 63 اسلاید
پاورپوینت اخلاق حرفه ایی در مقاله نویسی پاورپوینت اخلاق حرفه ایی در مقاله نویسی پاورپوینت اخلاق حرفه ایی در مقاله نویسی پاورپوینت اخلاق حرفه ایی در مقاله نویسی پاورپوینت اخلاق حرفه ایی در مقاله نویسی • •جعل( ( Fabrication : ساخت داده و نتایج و ثبت و گزارش آنها •تحریف( ( Falsification : دستکاری روش کار، ابزار و یا تغییر و حذف داده ها و نتایج، بطوری که تحقیق به عنوان یک مطلب ثبت شده، مشخص نگردد. •سرقت ادب
...واقعیت این است که نبردِ حقیقی میان ستم‌پیشه و ستم‌دیده است، زیرا‌که ستم شکل‌های گوناگونی دارد. گاهی ظلم حالت شخصی دارد؛ کسی دیگری را می‌زند، شوهری همسرش را می‌زند، برادری برادرش را می‌زند و یا شخصی به همسایه‌اش آزار می‌رساند. این نبرد‌ها شخصی است. گاهی ستم ویژگی دیگری می‌یابد. استعمار ستمی سیاسی است و استعمار‌گران به مردم ستم می‌کنند؛ آزادی و سرزمین و وطنشان را غصب می‌کنند. این چیز‌ها را گاهی به کمک سیاست غصب می‌کنند و گاهی به ز

چگونه در عصر حاضر دم از دنیای "ارتباطات" می‌زنیم؛وقتی لمیده بر مبل یا دراز کشیده بر تخت؛ گوشی به دست بی‌توجه به اطراف، نزدیک‌ترین افراد دوروبرمان را نادیده می‌گیریم! صدایشان را نمی‌شنویم و یا شاید هم می‌شنویم اما درک نمی‌کنیم.مجازی چه به روزمان آورد و چه شیرینی داشت که واقعی را رها کردیم...روایت‌هایی از یاوری آدمیان گذشته اگر به گوشمان برسد؛ یا اسطوره می‌پنداریمشان یا افسانه!چه از آن آدمیان یاری‌دهند و سخاوتمند مانده به جز نام!آیا‌

چگونه در عصر حاضر دم از دنیای "ارتباطات" می‌زنیم؛وقتی لمیده بر مبل یا دراز کشیده بر تخت؛ گوشی به دست بی‌توجه به اطراف، نزدیک‌ترین افراد دوروبرمان را نادیده می‌گیریم! صدایشان را نمی‌شنویم و یا شاید هم می‌شنویم اما درک نمی‌کنیم.مجازی چه به روزمان آورد و چه شیرینی داشت که واقعی را رها کردیم...روایت‌هایی از یاوری آدمیان گذشته اگر به گوشمان برسد؛ یا اسطوره می‌پنداریمشان یا افسانه!چه از آن آدمیان یاری‌دهند و سخاوتمند مانده به جز نام!آیا‌
پیج رنک گوگل: فرض نمایید دو تا وب سایت می‌باشند که درباره یه مورد یکسان دو تا مقاله عالی منتشر کردند . هردو مقاله کیفیت یکسانی دارا هستند . عالی کدوم تو نتایج فراتر قرار می گیره؟ گوگل با یه منطقی میگه اگه یه تارنما مطلبش انقدر خوب بوده که چند نفر بهش پیوند دادند، یعنی برای سایر مخاطبین هم بهتره . پس بایستی تو سکو بالاتری قرار بگیره . 
سئو در مشهدبه همین سادگی! برای این کار، پیج رنک تعریف شد که یه عددی در میان ۰ تا ۱۰ میباشد . 
Page Rank یا به اختصار
ژانر : اکشن , ماجرایی , فانتزی , علمی تخیلی
مدت زمان : ۱۴۹ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV انکودر : F2M / MkvCage حجم : ۱٫۴ گیگابایت محصول : آمریکا ستارگان : Chris Evans, Chris Hemsworth, Robert Downey Jr, Benedict Cumberbatch کارگردانان : Anthony Russo, Joe Russo لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
انتقام‌جویان جنگ ابدیت ، فیلمی اکشن و علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی برادران روسو می‌باشد. در خلاصه داستان فیلم آمده است ، انتقام‌جویان که از هم
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- درجزیره فالکلند-این جزیره دراصل جزیره متعلق به ارژانتین بود جریان اش  مانند جزیره گوریل ژاپون است- انگلیسی ها چون  انجا ازلحاض سوق الجیشی- یا استراتژی نظامی  مثل فلیپین انجارا تصاحب کرد وبعدفهمید درانجا احتمال نفت است-حفاری ها راهم شروع کردارژانتین-هم درخواستانگلیسی ازانجا بیرون بروند واولتیاتوم داد جنگ شروع شد  ارژانتین از لحاظ موشک بسیارقوی بود ودراین زمینه تحقیقات موشکهای   هواپیما جنگی پیشر
یکی از شرایط بریدن دست دزد ربودن مال بطور مخفیانه است یعنی اگر سارق در مرعی و منظر عام مالی را از تصر ف مالک خارج و تصاحب کند حتی اگر همه شرایط اجرای حد فراهم باشد سارق محکوم به مجازات سرقت حدی نمی شود .این شرط بدون آگاهی از عرف و آداب و سنن اعراب شبه جزیره که مورد امضای شارع در آن زمان واقع شده قابل فهم نیست . شجاعت یک فضیلت بزرگ نزد قبایل عرب به شمار می رفت.برای همین اگر شخصی در خفا و پنهان مال دیگری را می ربود نشانه جبن و ترس مرتکب و سارق استحق
مهم نیست که شما در چه کسب‌وکاری هستید، وجود فرصت‌ها یعنی اینکه شما در رقابت هستید. شاید محصول یا خدمات شما نسبت به دیگر گزینه‌های موجود در بازارتان برتر باشد. شاید هم برتر نباشد. داشتن بهترین پیشنهاد مهم نیست. در عوض، تمرکز خود را بر روی اطمینان حاصل کردن از این بگذارید که بازار هدف موردنظر شما پی ببرد که معامله با شرکت شما گزینه مناسب برای آن‌ها است. تا زمانی که به این باور برسند ممکن است هرگز از شما محصولی خریداری نکنند. ساخت پادکست یکی ا
تصور کن یه شب نسبتا آروم تابستونی لب پنجره نشستی و تازه شروع کردی قسمت دوم «جنگ و صلح» تولستوی رو زیر نور چراغ مطالعه کوچیکت بخونی. نسیم نسبتا خنکی که گرمای روز و شلوغی هاش رو از یادت می‌بره.غرق در نوشته های تولستوی شدی که یهو صدای فریاد یه پسر بچه ده دوازده ساله تمرکزت رو به هم می‌زنه و نگاهت می‌چرخه سمت کوچه. ظاهرا خونه‌ی همسایه‌ی قدیممون، خونه‌ی خونواده‌ی ابراهیمیه. انگار مستأجرهای جدید آقای لرد که توی اتاق کوچیک گوشه حیاط زندگی می‌ک
فمینیست‌های نخستین خواستار طیف وسیعی از حقوق قانونیِ شهروندی، از جمله حقِ رای، حقِ مالکیت، حقِ سرپرستی کودک و حقِ طلاق بودند. از زمان جنگ داخلی تا سال ۱۹۲۰، کم‌کم تمام توجهات به یک موضوع، یعنی حق رأی محدود شد. با تولد دوبارهٔ فمینیسم در دهه ۶۰، دامنه توجهات بار دیگر وسعت یافت تا گستره بزرگتری از حقوق جنسی، حقوق اقتصادی و حقوق مدنی را دربرگیرد. اما در دهه ۷۰ و اوایل دهه۸۰ فمینیسم آمریکایی بار دیگر خود را محدود به یک خواسته کرد: لایحهٔ
اگر زندگی درخت باشد من باید میمون سردرگمی باشم که روی یک شاخه اش بند نمیشود.همه اش برمیگردد به اینکه هنوز نتوانسته ام بفهمم کی هستم.و اصلا چرا باید کسی باشم؟چیز عجیبی نیست؛خیلی های دیگر هم نمیدانند.در واقع هیچکس نمیداند.مردم همینکه صبحشان را به سلامت به شب برسانند هنر کرده اند.با اینحال ،سوال هایی از این دست که جوابی ندارند میتوانند برای ساعتها موجبات آزار را فراهم کنند.یکی شان سوالی بود که باعث میشد دیگر نخواهم بنویسم.سوالی که میپرسید:چرا
برای دریافت مشاوره سئو و بهینه سازی می توانید با اسماعیل سحاب در تماس باشید. اسماعیل سحاب مشاوره سئو و یا مشاوره حرفه ای سئو می کند. از جمله خدمات سئو سایت  که ایشان ارایه می دهد. به قرار گرفتن در صفحه اول گوگل اوردن کسب و کار شماست.
مشاوره SEO چیست؟
در پاسخ به این سوال که «مشاور سئو چیست؟ » می توان به صورت ساده این گونه توضیح داد. سئو سایت یک فرایند مستمر ومدون است که بر روی سایت توسط کارشناس سئو انجام می گیرد تا ترافیک صحیح در زمان صحیح و با کار
برای دریافت مشاوره سئو و بهینه سازی می توانید با اسماعیل سحاب در تماس باشید. اسماعیل سحاب مشاوره سئو و یا مشاوره حرفه ای سئو می کند. از جمله خدمات سئو سایت  که ایشان ارایه می دهد. به قرار گرفتن در صفحه اول گوگل اوردن کسب و کار شماست.
مشاوره SEO چیست؟
در پاسخ به این سوال که «مشاور سئو چیست؟ » می توان به صورت ساده این گونه توضیح داد. سئو سایت یک فرایند مستمر ومدون است که بر روی سایت توسط کارشناس سئو انجام می گیرد تا ترافیک صحیح در زمان صحیح و با
دیروز بود .خوابیده بودم .به ماندگاری احساساتم نگاه کردم .هیچ کدام ماندگار تر از این یکی نبود .نگاه کردم به خودم .لرزیدم از ترسِ اینکه دوباره کاری کنم که وجودم طرد شوم .دلم قرص شد که نمی کنم اینکار را دیگر .به ماندگاری این احساس نگاه کردم .به ابعادش فکر کردم .به اینکه چرا مانده بی آنکه حرفی بزنم ؟
ناگهان تک تک سلول های تنم به ارتعاش درآمد .آنچه را فهمیدم که نمی دانستم .که "دوست دارم" و نمی خواهم بازگویش کنم ،نمی خواهم تصاحب کنم ،نمی خوام ردی بر قلب
در آئین بودا هیچ‌گونه حکم یا فرمان شرعی وجود ندارد و این ١٠ فرمان تنها اندرزهای اخلاقی هستند
فرامین اخلاقی برای همه بودائیان
١. زندگی را نابود نکنید (جانداران را بی‌جان نکنید)
٢. چیزی را که به شما تعلق ندارد تصاحب نکنید (دزدی نکنید)
٣. زنا و بی‌عفتی نکنید و پاکدامن باشید
٤. دروغ نگوئید و کسی را اغفال نکنید
٥. مست نشوید (نوشیدنی‌های سکرآور ننوشید)
فرامین اخلاقی برای آن‌ها که خواهان مراقبه بیشترند
٦. پرخوری نکنید به‌‌ویژه در بعدازظهرها
تعیین فرش برای خانه یکی از مهم ترین سیاستی می باشد که تاثیر بسزایی در سبک چیدمان خانه داراست . جور ، محصول ، طرح ، کیفیت و در نهایت رنگ فرش عواملی میباشند که در برهه زمانی  بهترین قالیشویی در مشهد  خرید می بایست به آن توجه اساسی شود . از این رو اشخاص می توانند با یاری روانشناسی رنگ ها ، بهترین انتخاب را انجام دهند . روانشناسی رنگ در تعیین فرش یک عدد از مهم ترین مسائلی می باشد که شما می توانید با در نظر تصاحب کردن آن از چیدمان زیبایی در منزل فایده
نیچه در کتاب «ارادْ قدرت» می نویسد:1) هر ناخوشی، هر نابختیاری، به خطا، ایدۀ باطل (تقصیر) را تداعی کرده است (درد و رنج از هر گونه پاکی و بی الایشی بی بهره گشته است)؛2) همه احساس های نیرومند لذت و خوشی (حالات و احساسات وحشی، شهوت رانی، ظفر، غرور، بی پروایی، دانش، اطمینان نفس و خوشبختی بدان گونه که هست) داغ گناهکاری، افسونگری و بدگمانی خورده اند؛3) احساس های ناتوانی، بزدلی و پستی درونی، فقدان شهامت ابراز وجود، با نام های تطهیرکننده ای غلط انداز گشت
داستان رابین هود را شنیده اید. تیراندازی زبردست که از خزانه شاه دزدی می کند و پول های به دست آمده را به فقرا می دهد. او نماد حق طلبی و مبارزه با ظلم است.
او یک انگلیسی است؛ یعنی کودکان انگلیسی (البته با توجه به قدرت رسانه ای شان کودکان همه ی جهان) از همان ابتدا یاد می گیرند برای کمک به فقرا می توانند از ظالم ها و پولدار ها دزدی کنند، یا بگذارید بگویم یاد می گیرند برای رسیدن به اهدافشان می توانند هر کاری بکنند حتی دزدی! بالاخره آدم باید زرنگ باشد د
هیچ کس نمیتونه باور کنه که این روزا واقعا فشار زیادی رومه. و البته این که بی دلیل هست یا حداقل من نمیدونم دلیلش رو. نمیتونی فکر کنی چجوری خودمو نگه میدارم تا از کار کردن فرار نکنم. تا به خواب پناه نبرم، چیزی که انگار منو از همه چی دور میکنه تو یه بی خبری شیرین فرو میبره. یه خلسه. خب گاهیم اینجوری میشه دیگه. تو خودت رو هرجوری هست وادار به  تلاش میکنی تا فرو نریزی تا جا نزنی. میدونی که واقعی شدن رویاهات به تلاش این روزات فقط بستگی داره و اگه دست ب
من اطراف خودم سه دایره دارم که مرکزش خودمم. میدونم که هیچ چیز نباید از خودم برام جلوتر باشه و من اولین نفر زندگی خودم هستم.دایره اولی که دور خودم میکشم محدودهٔ آدماییه که خودشونو بهم ثابت کردن، و من حاضرم به خاطرشون گاهی فداکاری کنم، گاهی به خودم رنجی بدم یا لذتی رو از خودم بگیرم چون نتیجه اش صلاح و خوشحالی و خوشبختی اوناس. این محدوده نباید خیلی شلوغ باشه، که در این صورت یعنی دایره اولمو انقدر بزرگ کردم که به مرکز (خودم) رسیده و اونو هم تصاحب ک
وضعیت:  به پایان رسیده
پخش:  (۲۳ دقیقه)
سالهای پخش: ۲۰۱۷-
ژانر :  انیمیشن,اکشن,ماجراجویی
 کیفیت : ۴۸۰p – ۷۲۰p
کارگردان : Michael Dante DiMartino,Bryan Konietzko
ستارگان : Dee Bradley Baker,Zach Tyler,Mae Whitman
خلاصه سریال :
 در زمان های گذشته دنیا به چهار نیرو به نام های آب ، خاک ، آتش و باد تقسیم شده بود . در هر کدام از این سرزمین ها افرادی وجود داشته اند که می توانستد فقط نیروی مربوط به سرزمین خود را تحت اختیار و کنترل داشته باشند . این ۴ قلمرو به مدت هزار سال در صلح بودند تا اینکه پ
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- مقاله
ای  درباره کوه دماوند خاموش است توسط  دکتر مهدی زارع که یکسری تحقیقات برشی  انجام گرفته است- باهمکاری دانشگاه استراسبورگ
فرانسه باهمکاری پروفسور ژگ هیندرر انجم گرفته است- که یکنوع تحقیقات از جهتی خوشه
ای بوده است  اگر حدس من درست باشد از  ژئو شیمی شرق کوه البرز عناصر وشبه عناصر سنگین
دارد ودرحالیکه درغرب عناصر سبکتر هستند که اتشفشانیشرق از لحاض اقتصادی  مطلوب است ودراخرالزمان نوشتهاست که هم
پوشش دزدی با شکست حرز در بیمه آتش سوزی

بیمه سرقت از این لحاظ به سرقت با شکست حزر محدود شده است که هدف آن جبران زیان ناشی از سرقت هایی است که توسط سارقین کاملاً خارج از محل مورد بیمه و تقریباً بدون ارتباط نزدیک با بیمه گذار انجام میشوند.سرقت با شکست حرز به کار بردن زور، پاره کردن، تخریب، کندن، گذشتن از در، دیوار، حصار و پنجره بدون کلید و با استفاده از ابزار غیرمتعارف را شامل می شود.به مفهوم دیگر، در سرقت با شکست حرز، سارق باید برای ورود به محل
پس از چند روز بالاخره به اینستاگرام سر زدم.آن هم فقط برای دیدن پیام هایی که مدام اعلان دریافت آن ها می آمد.پیام ها را خواندم.بیشترشان استوری هایی بود که چند روز پیش برایم فرستاده بودند و چون دیر به آن ها رسیده بودم دیگر اثری از آن ها باقی نمانده بود.یکی از بچه ها در یک استوری از من نام برده بود و من فقط توانستم از او عذرخواهی کنم.عذرخواهی بابت اینکه به موقع به استوری او نرسیدم.
با اینکه نمی دانستم آن استوری از چه قرار بوده اما حس کردم باید به گو
در این مطلب هدف این می‌باشد که در خصوص نقش بسیار اساسی تکنولوژی در صنعت چاپ و تحولات به وجود آمده در چاپخانه ها مواردی را ذکر کنیم، از شما بازدید کننده متشخص دعوت میشود مطالب آموزنده خود را در خصوص تکنولوژی جدید چاپخانه ها و پروسه رو به پرورش این فرآیند برای ما ارسال فرمایید تا از طریق سایت چاپخانه نقش هنر که یک سایت آموزشی و تحقیقاتی میباشد در سرویس تمام علاقمندان صنعت چاپ و چاپخانه داران و یا هر کسی که در رشته های متفاوت از قبیل چاپ کارت و
در این مطلب هدف این می‌باشد که در خصوص نقش بسیار اساسی تکنولوژی در صنعت چاپ و تحولات به وجود آمده در چاپخانه ها مواردی را ذکر کنیم، از شما بازدید کننده متشخص دعوت میشود مطالب آموزنده خود را در خصوص تکنولوژی جدید چاپخانه ها و پروسه رو به پرورش این فرآیند برای ما ارسال فرمایید تا از طریق سایت چاپخانه نقش هنر که یک سایت آموزشی و تحقیقاتی میباشد در سرویس تمام علاقمندان صنعت چاپ و چاپخانه داران و یا هر کسی که در رشته های متفاوت از قبیل چاپ کارت و
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی امروز فیفا لیست برترین‌های فوتبال جهان در سال 2019 را اعلام کرد و بهترین های فوتبال مردان و زنان دنیا در سال جاری، برای کسب عنوان بهترین سال با هم رقابت می کنند.
نکته جالب توجه این است که لیورپول با چهار نماینده در دو بخش، بیشترین سهم را در لیست اعلام شده دارد. ویرژیل فن دایک، محمد صلاح و سادیو مانه سه بازیکن این تیم هستند که با دیگر فوق ستاره هایی مثل مسی و رونالدو رقابت تنگاتنگی برای کسب عنوان بهترین بازیکن جهان و ت
رسول‌اکرم(صلی‌اللّه‌علیه‌و‌اله)«اِیّاکٌم و الظُّلم فانَّه یُخَّرِبُ قلوبَکم»(1)«مبادا ظلم کنید که دل‌های شما را ویران می‌کند»قلب معنوی انسان ظرفی است از جنس معنا که محل انعکاس معانی و حقایقی است که با نیّات قلبی انسان خلق می‌شوند و با افعال و کردار مطابق با آن نیّات تکمیل می‌شوند.مثلاً وقتی ما نیّت می‌کنیم که کار خیری برای خداوند انجام دهیم در قلب ما معنایی نورانی که وابسته به خداوند است خلق می‌شود و وقتی به این نیّت خود جامعه عمل م
برنامه ی تلگرام در سال 2013 توسط دو برادر روسی با نام های نیکولای و پاول دورف ساخته شد، دو شخصی که پیش از این مورد نیز توانسته بودند با راه اندازی شبکه ی اجتماعی وی کی برای کشور های روس زبان، محبوبیت بالایی پیدا کنند. پس از آنکه  مدیریت این شبکه ی اجتماعی به دست دولت افتاد، مجبور شدند آن را رها کنند. نیکولای و پاول عقب نکشیده و این بار سعی دیگری کردند، نیکولای سعی در توسعه ی پروتکل MTPROTO که پایه اصلی برنامه ی پیام رسانی است کرده و پاول نیز سعی در ت
می‌دونی؟ امروز اونقده راه رفتم، که یهو به خودم اومدم و بنر روی پل هوایی رو خوندم و شاید باورت نشه، یه لحظه قفل شدم. اینجا، نزدیک همونجایی بود که آره، که اسمش و سندش و وجب به وجب خاکش رو تصاحب کردی. مگه می‌شه اسم اینا رو بیارن و من هیچی یادم نیاد؟ جی‌پی‌اس زدم و دیدم فقط یه خیابون. رفتم. رفتم. رفتم. در جایگاه مناسبی وایستادم. نت زیادی نداشتم. یه «به‌درک» گفتم. من دنبال نمای خستگی بودم، یه خنده‌ی ***** **** نصیبم شد. نباید اینجوری بنویسم. سانسور می‌
«همه می‌خواستند صاحب پایان جهان باشند.» 
جملهٔ‌ بالا اولین جملهٔ کتاب صفر ک (کلوین) است. مثل دیگر اثر مهم دان دلیلو (نویز سفید)، در آخرین کتاب نویسندهٔ هشتاد و دو ساله که در سال ۲۰۱۶ منتشر کرده است، فضای غریبه‌ای در داستان وجود دارد که در همین امروز اتفاق می‌افتد. نوع توصیفات ظاهراً خشک و بی‌احساس است اما اتفاقاتی که در زبان می‌افتد شخصیت‌سازی و فضاسازی می‌کند. شرکتی به اسم همگرایی (کانورجنس) که فناوری مبتنی بر باور ساخته است به یک معنا م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها